Zakázaná láska 1.díl

31. července 2013 v 15:33 | Katy*Lucy* a Terýý*

ZAKÁZANÁ LÁSKA

1.díl

Lucy*-Týna(19)
Katy*-Vanda(18)
Terýý*-Ema(17)"Bratr se o té včerejší noci nesmí dozvědět.Musím se s Vandou domluvit jestli nezajedeme do restaurace a tam jí vše říct."vysvětlovala jsem Harrymu.Harry vstal oblékl se a řekl že se to Louisovi pokusí nějak vysvětlit i on.Oba jsme vylezly z Harryho pokoje, ale před dveřmi už stála Vandy mladší sestra Ema s otevřenou pusou a zírala na nás."Co tady děláš?!"zeptal se Harry."Přijela jsem za Vandou a chtěla vás přivítat ale pak jsem slyšela co jste si povídly."řekla Ema."Prosím, že nic neřekneš?!"prosila jsem jí."Neřeknu,ale pod jednou podmínkou,že mě dáš s tvím bratrem dohromady."řekla a založila ruce v bok."Jako s Louisem?"podivila jsem se.Ema souhlasně přikývla.S Harrym jsme se na sebe podívaly a já jsem řekla:"Cože?Vždyť je o 4 roky starší než ty,to nevyjde Emo..!"
"No tak to se asi Louis něco dozví!"dodala."No dobře,pokusím se mu to při večeři nadhodit.Ale teď už běž Vanda tě určitě dole hledá."Když Ema sešla ze schodů z Harrym jsme se rozloučily velkou pusou, Harry šel dolů do kuchyně a já do svého pokoje.Otevřela jsem tam okno a rozcuchala peřiny, aby to vypadalao že jsem tam spala.Potom jsem se převlékla z Harryho trička do mých letních šatů,udělala jsem si culík a šla dolů za ostatními."Dobré ráno."řakla mi Vanda.Usmála jsem se na nía koutkem oka pohlédla na Harryho který stál vedle Louise a ládoval se rohlíkem."Víš Vando,potřebuju ti něco říct, ale ne tady.Zajedeme někam do restarace a tam si hned dáme oběd."šeptla jsem Vandě do ucha.Vanda se na mě nechápavě podívala,popadla klíčky od auta a spolu jsme vyšli z domu.

Pokračování příště..
Doufáme že se bude první díl líbit.. :)) piště do komentů jaké to je :))

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Terri** Terri** | Web | 1. srpna 2013 v 9:32 | Reagovat

Námět se mi líbí.. :)
Jen mám jednu poznámku.. Pokud píšete o klukovi a holce např. vylezli. Nepíše se tvrdé Y, jelikož je tam rod mužský životný.. ;) Jen jsem vás na to chtěla upozornit.. :) Jinak se mi to vážně líbí! :)

2 Anett • bellathorne-official Anett • bellathorne-official | Web | 1. srpna 2013 v 18:28 | Reagovat

Chtěla jsem upozornit na to, co už upozornila Terri**..a taky si dávejte pozor na čárky. Bylo by možná také přehlednější, kdyby jste přímou řeč dávali na samostatný řádek. Lépe se to potom čte :) Jinak samozřejmě začátek dobrý :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama